LIRINENCIS (Salviani et Vincenti) - Septem tubae... Lot 351
résultat :
Estimation :
LIRINENCIS (Salviani et Vincenti) - Septem tubae sacerdotales; sive selecti septem ss. Patrum tractatus. Lyon, Sumptibus societatis Bibliopolarum, 1680 ; in-4, XIV-628 + index + 222 pp. + table, reliure plein veau d'époque, dos orné à 5 nerfs, tranches jaspées, pièce de titre en maroquin rouge. Consultant : M. Philippe HENRY