Thesaurus graecae linguae ab Henrico Stephano,... Lot 155
résultat :
Estimation :
Thesaurus graecae linguae ab Henrico Stephano, post. anglicam novis additamentis naque alphabetico digestum, tertiio ediderunt Carolus Benedictus Hase. G. R. Lud de Sinner, Ph. Dr. et Théobaldus excudebat Paris, Ambr. Firmin-Didot 1831-1865. 9 vol. In-folio reliure cartonnée à la Bradel de l'époque. Impression sur 2 colonnes. Monument d'érudition de l'humaniste français Henri Estienne. Brunet I, 1078-1079. Bon état général.