Lot n° 68

résultat :
Estimation :

EMPIRE. François-Joseph (1848-1916). LOT de 4 monnaies en argent: -Thaler 1759 A=Vienne (TTB), 2 florins 1875 (TTB), 2 florins 1891 (SUP), -5 corona 1900 (TB). KM.2244, 2233, 2807 -Les 4