ALBIGNANI PIETRO. TRACTATUS AUREUS DE PONTIFICIA POTESTATE, DE THESAURO ECCLESAE, & DE CONFESSIONE.VENETIJS : APUD PAULUM GERARDUM, 1545. In-12° (mm 152x102). Reliure en parchemin. Frontispice avec signature et bords abîmés.