Maurice Miot (1920 - 1994)
Composition abstraite
Collage... Lot 98
résultat :
Estimation :
Maurice Miot (1920 - 1994)
Composition abstraite
Collage sur papier
Monogrammé MM et daté 57.
H : 31.5 cm - L : 26.5 cm
Maurice Miot (1920 - 1994)
Abstract Composition. Collage on paper. Monogrammed MM and dated '57.