Lot n° 504

résultat :
Estimation :

Joan Pere Viladecans (Barcelone, 1948) Prèstam de la nova figuració. Joan Pere Viladecans (Barcelone, 1948) Prèstam de la nova figuració. Huile sur toile. Titrée, signée et datée de 1968 au dos. Étiquette de la Sala Gaspar, Barcelone, sur le châssis. 65 x 81 cm.