Lot n° 8

résultat :
Estimation :

PETER BUGGENHOUT (° 1963) It's a Strange, Strange World, Sally... Métal, plastique, papier collant, textile, poussière domestique. Metaal, plastiek, kleefband, textiel, huisstof. 45 x 60 x 40 cm Provenance / Herkomst: Courtesy: the artist P. B. crée des désastres monumentaux qui prennent la forme d'immenses objets de méditation. Il développe une pratique de la sculpture où la construction de formes hy­brides renvoie à un univers puissant, don­nant la sensation d'un pouvoir actif de l'ob­jet. L'artiste utilise des matériaux communs, rebuts de la vie quotidienne, qu'il n'hésite pas à agencer afin de leur attribuer une toute autre dimension. P. B. creëert monumentale rampen die de vorm van enorme meditatieve objecten aannemen. Hij ontwikkelt een beeldhouwkunst waarin de opbouw van de hybride vormen verwijst naar een machtig universum, waardoor hij een actieve kracht aan het object lijkt te schenken. De kunstenaar maakt gebruik van alledaagse materialen, afval uit het dagelijks leven, waarbij hij er niet voor terugschrikt deze door hun opbouw een totaal andere dimensie te geven