JACQUES CHARLIER (° 1939)
Fractal, 2012 Aquarelle... Lot 11
résultat :
Estimation :
JACQUES CHARLIER (° 1939)
Fractal, 2012 Aquarelle sur papier. Aquarel op papier. 50 x 70 cm Provenance / Herkomst: Courtesy: the artist Cet artiste décalé a un parcours singulier. Son humour est le fruit de son indignation, et sa jouissance ludique l'entraîne vers une multiplicité d'approches artistiques. De la peinture aux installations, en passant par la photographie, la BD et l'art vidéo, il parcourt un chemin parsemé d'humour décapant, de contradictions, d'autodérision, une oeuvre corrosive sur le monde de la création. Deze artiest heeft een uniek traject afgelegd. Zijn humor is het resultaat van zijn verontwaardiging, en zijn speelse plezier leidt tot een veelheid aan artistieke benaderingen. Van schilderijen tot installaties, van fotografie tot strips en videokunst bewandelt hij een pad bezaaid met bijtende humor, tegenstellingen, zelfspot, een oeuvre dat inbijt op de kunstwereld