FRANCK CHRISTEN (°1971)
4451 Sagano, 2010 Inkjet... Lot 12
résultat :
Estimation :
FRANCK CHRISTEN (°1971)
4451 Sagano, 2010 Inkjet print. Signée et datée au dos. Inkjet print. Gesigneerd en gedateerd achteraan. 80 x 100 cm Provenance / Herkomst: Courtesy: the artist and galerie Tanit, Münich, Beyrouth Les images de F. C. sont toutes empreintes de calme, de silence, de l'acuité du regard posé sur le monde, que ce soit dans ses portraits de figures humaines, ou bien dans ses «portraits» de paysages. Rigueur, sobriété, équilibre sont les termes qui caractérisent cette démarche contemplative et réflexive d'un classicisme contemporain assuré. Alle beelden van F. C. zijn doordrongen van rust, stilte, van de scherpe blik gericht op de wereld, ongeacht of het gaat om zijn portretten van menselijke figuren, of om zijn ?portretten' van landschappen. Strengheid, soberheid en evenwicht zijn de woorden die deze contemplatieve benadering kenmerken, die een afspiegeling vormt van het hedendaagse classicisme