Lot n° 15

résultat :
Estimation :

EDITH DEKYNDT (° 1960) Sans Titre, 2013 Dessin, mine de plomb. Signé et daté au dos. Tekening, griffel. Gesigneerd en gedateerd achteraan. 40 x 60 cm Provenance / Herkomst: Courtesy: the artist Intéressée par l'image en tant que phénomène d'apparition, de résurgence, E. D. a recours à un mode opératoire expérimental et aléatoire, pour produire des oeuvres minutieuses. Ses travaux à l'orée de la science et du quotidien sont empreints de constances et de variations autour d'un certain nombre de propriétés, de gestes, de rapports: textilité, aquosité... E. D. is zowel geïnteresseerd in het beeld als in het fenomeen van de verschijning, de heropleving. Ze maakt gebruik van een experimentele en willekeurige procedure om nauwgezette werken te produceren. Haar werk leunt aan bij de wetenschap en het dagelijks leven en is doordrongen van constanten en variaties op een aantal eigenschappen, gebaren, verhoudingen: tastbaarheid, vloeibaarheid