MICHEL FRANÇOIS (° 1956)
Peanuts, 2013 Bronze.... Lot 20
résultat :
Estimation :
MICHEL FRANÇOIS (° 1956)
Peanuts, 2013 Bronze. Brons. 40 x 20 x 20 cm + socle Provenance / Herkomst: Courtesy: the artist and Xavier Hufkens, Brussels M. F. construit une oeuvre généreuse qui associe posters, objets de pensée, et installations. Il peut agencer un grand nombre d'images et de choses pour visualiser les cheminements de la pensée ou expliquer le fonctionnement de la machine artistico-sociale. Cette approche directe faite d'intui-tions et de réflexions permet de réfléchir à la forme, de se laisser guider par les qualités d'un matériau, de se saisir de questions de société ou de préoccupations intimes. M. F. ontwikkelt een uitgebreid oeuvre waarin posters, objecten van het denken en installaties worden gecombineerd. Hij kan een groot aantal foto's en dingen combineren om het denken te visualiseren of uit te leggen hoe de artistieke en sociale machine werkt. Dankzij deze directe aanpak, gebaseerd op intuïtie en reflectie, kan hij nadenken over de vorm, zich laten leiden door de kwaliteiten van het materiaal, zich buigen over maatschappelijke vraagstukken of intieme bekommernissen