Lot n° 22

résultat :
Estimation :

GEERT GOIRIS (° 1971) Mud Volcanoes, 2004 Photographie couleur. A. P. Signée et datée au dos Kleurenfotografie. A. P. Gesigneerd en gedateerd achteraan 100 x 200 cm Provenance / Herkomst: Courtesy: the artist and Galerie Art: Concept, Paris Les oeuvres photographiques de G. G. évoquent souvent une tension fondamentale entre la nature et l'homme. Il adopte régulièrement le point de vue de "l'étranger" pour créer une distance palpable entre lui et le sujet. Ses paysages architectu-raux et utopiques avec des traces de présence humaine dégage une étrangeté certaine. De fotografische werken G. G. verwijzen vaak naar een funda­mentele spanning tussen de natuur en de mens. Geert Goiris neemt regelmatig het standpunt van ?de vreemde' in om een tastbare afstand tussen zichzelf en het onderwerp te creëren. Zijn architecturale en utopische landschappen, met sporen van menselijke aanwezigheid, stralen een zekere bevreemding uit