KARINE MARENNE (° 1975)
Art Maid, 2012 Dessin,... Lot 30
résultat :
Estimation :
KARINE MARENNE (° 1975)
Art Maid, 2012 Dessin, encre et aquarelle. Tekening, inkt en aquarel. 14 x 21 cm Provenance / Herkomst: Courtesy: duboisfriedland, Brussels Empruntant aux registres archétypaux des soixante dernières années, K. M. joue du conformisme avec espièglerie, pour révéler les failles du système, les ambiguïtés et les rapports de force du monde artistique, que ce soient les artistes, les spectateurs, les collectionneurs... K. M. speelt op guitige wijze met conformisme dat ze ontleent aan het archetypische register van de afgelopen zestig jaar, om zo de gebreken in het systeem, de onduidelijkheden en de machtsverhoudingen in de kunstwereld bloot te leggen, ongeacht of het gaat om de toeschouwers, de galeriehouders, de kunstenaars, de verzamelaars