Lot n° 31

résultat :
Estimation :

XAVIER MARY (° 1982) Digital Monolithe Orange Polyéthylène haute densité, chromage par pulvérisation, panneaux composites en aluminium. Hoge dichtheid polyethyleen, chroom spray, samengestelde aluminium panelen. 1 x (?25 x 25 x 25 cm?) + 40 x 31 x 31 cm Provenance / Herkomst: Courtesy: Albert Baronian, Brussels X. M. emploie un langage formel hybride dans une esthétique sculpturale claire. Le passé, le présent et le futur de l'art sont im­briqués de diverses manières non linéaires. "Faux minimaliste aux réminiscences pop", il réinterprète les constituants de la sculp­ture du XXè siècle. X. M. maakt gebruik van een formele hybridetaal binnen een duidelijke sculpturale esthetiek. Het verleden, heden en toekomst van de kunst zijn met elkaar verweven op verschillende niet-lineaire manieren. Als "valse minimalist met popherinneringen" herinterpreteert hij de bestanddelen van de beeldhouwkunst van de 20ste eeuw