Lot n° 42

résultat :
Estimation :

[Dictionnaire latin- grec- français]. Syllabus seu Lexicum graeco-latino-gallicum. in quo, facil, juxta, brevique methodo. Lugduni, Petri Muguet, 1664. Petit in-8, basane, dos à nerfs orné (reliure de l'époque)