Composition abstraite, 1952
Huile sur toile.
Signée et datée en haut à droite.
Olieverf op doek.
Rechts bovenaan gesigneerd en gedateerd.
85 x 70 cm
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie