Wolk en Landschap, 1966
Huile sur toile.
Signée et datée au dos.
Olieverf op doek.
Achteraan gesigneerd en gedateerd.
130 x 195 cm
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie, Bruxelles
Exposition / Tentoonstelling:
- “Triennale van de Zuidelijke Nederlanden”, Stedelijke Museum Van Abbemuseum, Eindhoven, 15/04
-22/05/1966; Museum voor Schone Kunsten, Gent, 27/05
-26/06/1966; Cultureel Centrum De Beyerd, Breda, 08/07-15/08/1966.
- Kontrasten 47/ 67 schilderkunst in België, Koninklijke Museum van Schone Kunst, Antwerpen, 18/02-12/05/1968.