Nocturne, 1965
Relief en bois peint.
Signé, daté et titré au dos.
Geschilderd houten reliëf.
Achteraan gesigneerd, gedateerd en getiteld.
80 x 55 cm
Provenance / Herkomst:
Collection privée / prive collectie