Divisions par 2, mai 1973
Email sur panneau.
Signé en bas à droite.
Daté et titré au dos.
Email op paneel.
Rechts onderaan gesigneerd.
Achteraan gedateerd en getiteld.
100 x 80 cm
Provenance / Herkomst:
Collection privée / prive collectie