Cafetière
Argent et palissandre.
Signé.
Poinçons. koffiepot
Zilver en rozenhout.
Getekend.
Merkteken.
Circa 1930.
H.19 cm L.19 cm
Provenance/Herkomst: Galerie Philippe Denys, Bruxelles.