Lot n° 48

résultat :
Estimation :

BOONEN, Jac "Hoogovens". S.d Ets, 59 x 44,5 cm; eigenhandig getiteld en gesign. onderaan (vlek in marge). Mooi werk. Indrukwekkende ets van hoogovens met onderaan een blijk van zijn sociale bewogenheid: het uitbeelden van de arbeiders die door de  hoogovens opgeslokt worden. Ref. P. Piron, I, 1999, blz. 116 : Tongerloo 1911-Borcht-Lombeek 1968, tekenaar en graficus, opleiding in Antwerpen o.l.v. J. De Bruycker.