Au Bon Plafond ou l'Enfant Prodigue de Edmond Glesener chez J. Mawet éditeur, Liège, 1926. Imprimeur Bénard. Illustrations : Lithographies en couleurs comprenant la page de titre, le frontispice signé et 9 planches signées. Un des 25 exemplaires hors commerce non numéroté d'une édition à 286 exemplaires. Relié plein cuir sous emboitage Afbeeldingen : kleurenlithografieën met inbegrip van de voorpagina, frontispies gesigneerd en 9 gesigneerde prenten. Een van de 25 exemplaren Hors Commerce niet genummerd uit een editie van 286 exemplaren. Geheel leren band in doos