Jan van Bylert et / en Bernhard Zwaerdecroon (1630-1671)... Lot n° 220
résultat :
Estimation :
Portrait de la famille van KUYK devant la ville d'Utrecht. Toile. Signé des deux artistes et daté à droite 1652 (?). Provenance : L. Armstrong, Londres J.H Hora Seccema, La Haye Vente Christie's, Londres, 12 décembre 1980, n°30 Vente Sotheby's, New-York, 14 janvier 1988, n°75 Bibliographie : G.J Hoogewerf, « Jan van Bylert, Schilder van Utrecht (1598-1671) », Oud Holland, n°80 (1965), 2-34, n° 125 Paul Huys Janssen, « A new book on Jan van Bylert », RKD Bulletin, 1997/1, p 17, reproduit. Pater familias met vrouw en drie kinderen in een landschap met op het achterplan een stadsgezicht (Utrecht?). Olieverf op doek. Door de twee kunstenaars gesigneerd. Herkomst: L. Armstrong, Londen J.H. Hora Seccema, Den Haag Veiling Christie's, Londen, 12 december 1980, n°30 Veiling Sotheby's, New York, 14 januari 1988, n°5 Bibliografie: G.J. Hoogewerf, « Jan van Bylert, Schilder van Utrecht (1598-1671) », in Oud Holland, n°80 (1965), 2-34, n°125. Paul Huys Janssen, « A new book on Jan van Bylert », RKD Bulletin, 1997/1, p.17 H_64,5 cm L_124 cm